Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Poland

Herb-Ustawowy.png

Menu główne

Witaj
Login:

Hasło:[ ]

Youtube

YouTube-Logo.png

Testy - Logowanie

helion.png

Gry Dydaktyczne

lapps.png

Testy z informatyki

komputer.png

Quizy Android

android.png

Wiimote WhiteBoard

wiris_whiteboard.png

Plan Lekcji

Klasa1Klasa2Klasa3
 dzwonek.gif 
Klasa4Klasa5Klasa6

Status GG


Webmaster

Interklasa

interklasa.png

Pracownia Komputerowa

efs3.png

I C I M

efs3.png

Zeskanuj kod

qrcode

Oficjalna strona PSP w Potoku Górnym
WOWSlider generated by WOWSlider.com
  • s1rs
  • s2rs
  • s4rs
  • s6rs
Website Slideshow Maker by WOWSlider.com v4.4


logo potok.png Witamy na stronie naszej szkoły!
Będziemy tu zamieszczać informacje dotyczące pracy naszej szkoły.
Na stronie znajdziecie m-dzy innymi:
- informacje na temat pracy szkoły
- plan lekcji na każdy dzień tygodnia
- galerię fotografii
itp.

W dziale POBIERANIE znajdziecie dokumenty/pliki na temat:

  • PLANU LEKCJI
  • BIBLIOTEKI I ŚWIETLICY SZKOLNEJ
  • HARMONOGRAMU KONSULTACJI RODZICÓW Z NAUCZYCIELAMI
  • WYKAZU KÓŁ ZAINTERESIOWAŃ


Jasełka.

xmas012.gifBoże Narodzenie to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o wszelkich sporach oraz waśniach. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, już tradycyjnie jak co roku, uczniowie z klas IV- VI pod kierunkiem Pani Marii Miziuk przygotowali jasełka, które przybliżyły wszystkim atmosferę tego szczególnego okresu. Oglądając przedstawienie, czuło się nastrój świąt Bożego Narodzenia.
Wspólne życzenia, łamanie się opłatkiem, stworzyło piękną atmosferę, życzliwości i radości z nadchodzących świąt. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Elżbieta Hacia, która podziękowała wykonawcom oraz złożyła wszystkim obecnym życzenia świąteczne. Później były życzenia, łamanie się opłatkiem i kolędowanie. Następnie wspólnie zasiedliśmy do świątecznego stołu.

FOTO


Posted by kniazio on czwartek 16 luty 2017 - 15:57:25 Read/Post Comment: 0

Tydzień Ekologiczny.

eko.gifNa terenie naszej szkoły od lat prowadzona jest edukacja ekologiczna. W związku z tym nie tylko promujemy, ale  i organizuje liczne działania na rzecz środowiska przyrodniczego oraz rozwoju zrównoważonego. Wśród nich jest m.in. Tydzień ekologiczny.

„Tydzień ekologiczny”  jest imprezą cykliczną. Jej główne założenie stanowi zaangażowanie społeczności szkolnej i lokalnej w działania na rzecz ochrony środowiska. Działania skierowane są przede wszystkim do uczniów naszej szkoły, ich rodziców. Mają wpłynąć na poszerzenie wiedzy z zakresu ekologii oraz wyrobienie nawyków związanych z odpowiedzialną gospodarką odpadami,  a więc selektywną zbiórką odpadów i recyklingiem. Przyczyniają się jednak przede wszystkim do kształtowania umiejętności poszanowania przyrody, dostrzegania jej piękna oraz wyrabiania nawyków prozdrowotnych.
TYDZIEŃ EKOLOGICZNY ZAKOŃCZONY SUKCESEM !!!

FOTO


Posted by kniazio on czwartek 16 luty 2017 - 15:56:59 Read/Post Comment: 0

Święto Pluszowego Misia.

misio.gifJak co roku w bibliotece szkolnej w dniu 24- 25 XI 2016 r.zorganizowane zostało Święta Pluszowego Misia, dla uczniów klas I-III. Podczas tego spotkania, Pani Maria Miziuk, zorganizowała: zabawy , taniec z misiami przyniesionymi przez dzieci, konkurs na rysowanie misia z zasłoniętymi oczami, zbieranie wykałaczek w rękawicy kuchennej. Na zakończenie wszyscy uczestnicy zabawy oraz właściciele pluszaków otrzymali słodkości.

FOTO


Posted by kniazio on czwartek 16 luty 2017 - 15:56:25 Read/Post Comment: 0

Andrzejki

andrzejki.gifDnia 24.11.2016 roku w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Zabawa przebiegała w atmosferze wróżb i magii. Przyczynili się do tego uczniowie klas IV - VI, którzy przygotowali różnorodne wróżby. Uczniowie mogli wywróżyć z magicznych kubeczków, drzewka oraz z butów jaka czeka ich przyszłość, jak na imię będzie miała przyszła sympatia, jaki zawód zdobędą w przyszłości i wiele innych ciekawych wróżb.
Uczniowie klasy szóstej przygotowali wróżbę pt. „Drzewko szczęścia”. Klasa piąta, pod czujnym okiem swojej wychowawczyni przygotowały tradycyjne wróżby z kubeczków i butów. Natomiast uczniowie klas czwartych przybliżyli nam tradycje andrzejkowe poprzez wróżbę
Nad muzyką czuwał Samorząd Uczniowski, a wszyscy uczniowie bawili się świetnie.

FOTO


Posted by kniazio on czwartek 16 luty 2017 - 15:55:55 Read/Post Comment: 0

XIV Jesienne Spotkanie Przyjaciół Bibliotek Powiatu Biłgorajskiego.

biblioteka.jpgW dniu 26.X 2016 r. odbyło się spotkanie w Aleksandrowie organizowane przez Bibliotekę Publiczną w Aleksandrowie. Czterech uczniów z naszej szkoły wraz z Panią Marią Miziuk brało w tym spotkaniu udział.
Obejrzeliśmy przedstawienie w wykonaniu dzieci szkoły podstawowej. Pani Dyrektor  Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju na temat” Jak zainteresować młodzież dziennikarstwem”. Uczennice kl. IV: Klaudia Cich i Martyna Miziuk o trzymały nagrodę w konkursie „ Pisarze Ziemii Biłgorajskiej”. Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem i w miłej atmosferze mogliśmy poznać się nawzajem.

FOTO


Posted by kniazio on czwartek 16 luty 2017 - 15:55:26 Read/Post Comment: 0

Rocznica Odzyskania Niepodległości.

pilsudski.jpgW jesienny, listopadowy ranek 9 listopada 2016 roku  odbyła się akademia  z okazji 98 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę w 1918 roku.  
To Święto sprawia, że w zabieganym życiu stajemy na chwilkę i wspominamy naszych dziadków i pradziadków walczących o wolność. Składamy kwiaty pod pomnikami tych, którzy poświęcili dla nas życie. Dzień ten dla wielu jest lekcją patriotyzmu i historii. Uczestnicząc corocznie  w obchodach Święta Niepodległości dajemy wyraz pamięci o tych wszystkich, dzięki którym żyjemy dzisiaj w wolnej Polsce.

FOTO


Posted by kniazio on czwartek 16 luty 2017 - 15:54:35 Read/Post Comment: 0

Klaun w szkole.

klaun.gif10 stycznia naszą szkołę, jak co roku, odwiedził magik i klaun w jednym , czyli dobrze znany wszystkim dzieciom Walduś.
W tym roku jego występ i sztuczki skupiały się na nauce, potrzebie edukacji i słuchania ze zrozumieniem w szkole.
Swoimi występami zabawny gość oczarował wszystkich zebranych.
Twarze naszych pociech były radosne i słychać było głośny śmiech. Podczas mistrzowskich pokazów klaun czarował, uczył i rozbawiał swoimi magicznymi umiejętnościami. Zaprosił na scenę swoich pomocników, którzy wspólnie z nim pokazywali różne rzeczy. Humorystyczne zabawy klauna dostarczyły wychowankom wiele radości, oraz  nauczyły właściwych zachowań. Poprzez zademonstrowanie różnych sztuczek przekazał uczniom wiele cennych wskazówek.
Uczniowie chętnie brali udział w programie, odważnie podejmowali się wykonywania zadań wymyślanych przez Waldusia.
Zabawa była wspaniała! Wszyscy z dużym zainteresowaniem podziwiali  iluzję, komiczne sztuczki i wesołe scenki. Dziękujemy klaunowi Waldusiowi za interesujący program
i zapraszamy ponownie.

FOTO


Posted by kniazio on czwartek 16 luty 2017 - 15:53:59 Read/Post Comment: 0

Dzień Nauczyciela.

sowa.gifDnia 17 października 2016 roku o godz. 10.00 odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie kl. V-VI pod kierownictwem p. Haliny Kniaź i p. Wioletty Ćwikła,  opiekunów samorządu uczniowskiego przygotowali humorystyczne przedstawienie „Dziennik telewizyjny” obrazujące ciężką pracę nauczycieli oraz wyśpiewali życzenia uwzględniając w nich całe grono pedagogiczne szkoły. Występ uczniów poprzedziło przemówienie dyrektora szkoły, pani Elżbieta Hacia, w którym podziękowała wszystkim nauczycielom i pracownikom obsługi za pracę i zaangażowanie w życie szkoły. Po zakończeniu części oficjalnej (wprowadzeniu sztandaru szkoły, odśpiewaniu hymnu Polski, przemówieniu dyrektora szkoły) rozpoczęła się część artystyczna.
Jako pierwsi wystąpili uczniowie, którzy poprzez swój program artystyczny i odśpiewanie życzeń uczcili wszystkich nauczycieli oraz podziękowali za trud włożony w ich edukację i wychowanie. Po zakończeniu tej części akademii delegacja uczniów wręczyła wszystkim pracownikom szkoły symboliczne róże.
Następnie pani dyrektor nagrodziła wyróżniających się w swojej pracy nauczycieli oraz pracowników szkoły nagrodą dyrektora.
Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej przebiegła w miłej, a jednocześnie podniosłej atmosferze. Wszyscy byli bardzo zadowoleni a efekty uroczystości spełniły zamierzone cele organizatorów.

FOTO


Posted by kniazio on czwartek 16 luty 2017 - 15:53:26 Read/Post Comment: 0

Apel poświęcony Świętemu Janowi Pawłowi II.

jp2.gifW dniu 23. 11. 2016 r. uczniowie kl. IV-VI , pod kierunkiem p. Marii Miziuk przedstawili montaż słowno-muzyczny o św.  Janie Pawle II. Ukazali naszego rodaka jako zatroskanego o każdego człowieka – jak dobry pasterz, który szukał zagubionej owcy. Ukazana została historia pontyfikatu, która zmieniła współczesny świat. Uczniowie przypomnieli nauczanie św. Papieża. Nasz Papież odbył wiele pielgrzymek w których mówił o potrzebie pokoju, pojednania i miłości międzyludzkiej której wzór zostawił nam Jezus Chrystus.

FOTO


Posted by kniazio on czwartek 16 luty 2017 - 15:52:52 Read/Post Comment: 0

Pierniczki.

piernik13.gifŚwięta kojarzą się nam z pięknie przystrojoną choinką, ozdobami świątecznymi, a także z zapachem świeżo upieczonych pierniczków.
Dlatego też, aby przybliżyć dzieciom tradycję wspólnego pieczenia, oraz aby miło i przyjemnie spędzić czas uczniowie klas I, IV – VI wraz ze swoimi wychowawcami spędzili poniedziałek, 23 grudnia piekąc pierniczki w szkolnej stołówce. Ciasto pomagała wyrobić nam pani Teresa Koza, a dzieci zdobiły swoje wypieki przyniesionymi z domu posypkami, lukrem, oraz czekoladą. Zapach pierniczków wypełnił całą szkołę, dlatego uczniowie postanowili poczęstować swoimi wypiekami wszystkie dzieci oraz panie w szkole.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego wydarzenia.

FOTO


Posted by kniazio on czwartek 16 luty 2017 - 15:52:16 Read/Post Comment: 0

Idź do strony       >>  
Aktualny CzasE-Podręczniki

ebook.png

Klasoteka.pl

klasoteka.png

Cyfrowy Dom

pilight bezprz.png

Galeria

DSC02638 Rs

Sprawdzian szóstoklasisty

sprawdzian6.png

Sieciaki.pl

sieciaki_pl.gif

Zeskanuj kod

qrcode

Online
Gości: 1, Użytkowników: 0 ...

Najwięcej online: 22
(Użytkowników: 0, Gości: 22) dnia 26 lis : 17:54

Użytkowników: 14
Najnowszy: kkacper

Webcam Games

webcam.png
nowosc.gif
Gry na kamerkę

Serwis oparty na
e107

Webmaster kni@zio © 2009